<CENY VSTUPENEK A FESTIVALOVÁ NABÍDKA>

Vstupné na všechna představení činí 150 Kč

Sleva pro studenty –  pouhých 50 Kč za představení. Vstupenky bude možné  zakoupit po předložení studentského průkazu a to 30 minut před představením.

 

Fringe Voucher

Pět plnohodnotných vstupenek za cenu čtyř, tj. za 600 Kč (zahrnuje i manipulační poplatky).

Vstupenky na vybraná představení budou vystaveny v pokladnách příslušných divadel. Permanentka nezajišťuje vstup na již vyprodaná představení, tak přijďte včas!

 

PRODEJ VSTUPENEK A VOUCHERŮ - v předprodeji a během festivalu

V předprodeji je možné zakoupit jednotlivé vstupenky v prodejnách Ticketstream do 15.00 hod. v den konání představení. Poté pouze v pokladnách u vchodu do daného divadla. Vouchery jsou v předprodeji k dispozici po celou otvírací dobu.

Vstupenky můžete  rovněž zakoupit telefonicky, on-line, případně osobně v prodejnách Ticketstream nebo kliknutím na vybrané představení v programové části  našeho webu.

Ticketstream také  naleznete přímo v místě konání Fringe festivalu v Malostranské Besedě, během festivalu bude otevřeno již od 12.00 hod. Kompletní seznam prodejních míst naleznete na internetových stránkách www.ts1.cz

Za vstupenky zakoupené v prodejnách Ticketstream zaplatíte manipulační poplatek 10 Kč.

 

PRODEJ VSTUPENEK – pouze během festivalu

Vstupenky mohou být zakoupeny ve všech divadlech, kde Fringe festival probíhá a to denně vždy 30 minut před začátkem prvního představení na jakoukoliv produkci v daném prostoru v daný den.

Vstupenky zakoupené v divadlech před představením nepodléhají manipulačnímu poplatku. Není však zaručeno dostatečné množství volných vstupenek, proto si své vstupenky zakupte včas!
Rezervace ubytování

Home Sweet Home Lokál Inn Fusion Hotel Prague


Rezervace letenek

Jet2 Friendly low fares


Brožura Fringe festivalu Praha na issuu.com issuu.comNaši přátelé

Q Divadlo letí street for art